Idź do treści
Muzeum Kultury Ludowej w Węgorzewie

Z miłości do niepodległości

Muzeum Kultury Ludowej w Węgorzewie zaprasza dzieci i młodzieży na warsztaty interaktywne pt. „Z miłości do niepodległości”.

Zajęcia rozpoczną się od krótkiego wykładu historycznego w oparciu o prezentację pamiątek historycznych i nagrań audiowizualnych. W części plastycznej, na podstawie autentycznych kart patriotycznych sprzed 100 laty uczestnicy zaprojektują i wykonają  własną kartę. Najlepsze prace zostaną zaprezentowane na wystawie pt. „Z miłości do niepodległości”.

Na pamiątkę obchodów jubileuszu stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości uczestnicy otrzymają  fotograficzny portret w czapce „maciejówce”, w wersji cyfrowej. Czas trwania zajęć około 45 minut.

Zapraszamy grupy liczące do 25 osób, od 22 do 30 listopada 2018 r.

Rezerwacja terminu zajęć pod numerem tel. 87 427 32 42 wew. 38, kustosz Krystyna Jarosz.

 


Zgoda na utrwalenie i wykorzystanie wizerunku

Muzeum Kultury Ludowej w Węgorzewie jako organizator spotkań „Z miłości do niepodległości” informuje, iż wzięcie udziału w wydarzeniu w jakiejkolwiek formie (m. in. uczestnictwo w wystawie) i w jakimkolwiek miejscu (każde miejsce, w którym odbywa się jakakolwiek impreza związana z Muzeum Kultury Ludowej lub jej towarzysząca) oznacza jednoznaczne i dobrowolne wyrażenie zgody, w rozumieniu art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia RODO na utrwalenie i wykorzystanie wizerunku danej osoby jako uczestnika wymienionej na wstępie imprezy, w szczególności w postaci publikacji zdjęć danej osoby w materiałach informacyjnych i promocyjnych.

Otwiera wewnętrzny odsyłacz w aktualnym oknieInformacja o zasadach przetwarzania danych osobowych