Muzeum mobilne!

Już od dziś 29 kwietnia 2016 r. jest dostępna aplikacja mobilna "Węgorzewo Mazury Północne". Jest to oficjalna aplikacja mobilna powiatu węgorzewskiego, w której wyróżnioną atrakcją turystyczną powiatu jest nasze Muzeum.

Zapraszamy do zainstalowania i korzystania z tej aplikacji, dzięki której będziecie na bieżąco nie tylko z wydarzeniami, które przygotowuje nasza placówka, ale również z informacjami z całego powiatu węgorzewskiego.

Aplikacja powstała na zlecenie: Starostwa Powiatowego w Węgorzewie, Gminy- Miasta Węgorzewo, gmin Budry i Pozezdrze oraz Muzeum Kultury Ludowej w Węgorzewie.

aplikacja mobilna
"Węgorzewo Mazury Północne"

Węgorzewo Mazury Północne, oficjalna aplikacja mobilna powiatu węgorzewskiego to idealna propozycja dla turystów i mieszkańców, którzy chcieliby mieć dostęp do zawsze aktualnych informacji na temat samego miasta, powiatu, turystyki, usług oraz wydarzeń odbywających się na jego terenie.

Dużym atutem przewodnika jest wbudowana baza obiektów turystycznych i handlowo – usługowych, dzięki czemu możliwe jest korzystanie z niej bez połączenia z internetem. Dodatkowo w aplikacji dostępna jest duża ilość ciekawych miejsc i wyselekcjonowanych szlaków turystycznych związanych z turystyką wodną i lądową, które z pewnością warte są odwiedzenia, zobaczenia i zwiedzenia. Wszystkie obiekty powiązane są z mapą umożliwiającą szybkie filtrowanie kategorii obiektów, dzięki czemu każdy użytkownik łatwo odnajdzie interesującą lokalizację oraz wyznaczy trasę dotarcia.

Jedną z największych atrakcji turystycznych powiatu węgorzewskiego jest Muzeum Kultury Ludowej, którego bogata oferta wystaw i wydarzeń oraz obiektów i pracowni wyeksponowana jest w sposób szczególny w postaci osobnej sekcji. Przewodnik po powiecie węgorzewskim uzupełniają najświeższe aktualności, lista wydarzeń kulturalnych i sportowych, prognoza pogody oraz lista ważnych kontaktów, które będą przydatne wszystkim, którzy chcą być na bieżąco z tym co dzieje się w okolicy.

Pobierz aplikację Węgorzewo Mazury Północne, sprawdź ją w terenie i ciesz się odkrywaniem tej przepięknej krainy.

Aplikację mobilną można pobrać z:

AppStore
WMobi.pl