Drodzy krzewiciele i wielbiciele kultury ludowej, muzykanci, śpiewacy, rzemieślnicy, artyści!

Podobnie, jak Państwo, bardzo czekamy na tegoroczny Międzynarodowy Jarmark Folkloru. Epidemia pokrzyżowała nam plany, jednak wiemy już, że - o ile nie pojawią się nowe wytyczne i obostrzenia - nasze wydarzenie się odbędzie.

Jesteśmy zmuszeni skrócić jarmark do jednego dnia - 1 sierpnia - i przenieść go na zamknięty teren Parku Etnograficznego nad Węgorapą. W najbliższych dniach opublikujemy regulaminy Przeglądu oraz Kiermaszu, bardzo prosimy o cierpliwość oraz śledzenie informacji na naszej stronie internetowej Otwiera wewnętrzny odsyłacz w aktualnym okniewww.muzeum-wegorzewo.pl oraz profilu instytucji na Facebooku.

Karty i regulaminy

Kiermasz

Przegląd

Międzynarodowy Jarmark Folkloru posiada certyfikat Warmia Mazury Produkt