Niepodległa w Węgorzewie

Węgorzewskie Centrum Kultury przystąpiło do realizacji projektu "Niepodległa w Węgorzewie", który dofinansowany jest ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2020 w ramach Programu Dotacyjnego "Niepodległa".
Projekt skierowany jest do mieszkańców Węgorzewa, a w szczególności do dzieci i młodzieży. W programie znajdują się m.in. warsztaty wokalne, lekcje żywej historii, quest historyczny. Zaplanowane w projekcie wydarzenia realizowane będą z partnerami: Muzeum Kultury Ludowej, Miejsko - Gminną Biblioteką Publiczną oraz Szkołą Podstawową nr 1 i Szkołą Podstawową nr 2. Zwieńczeniem projektu "Niepodległa w Węgorzewie" będzie listopadowy koncert, podczas którego zaprezentują się uczestnicy festiwalu językowego i piosenki patriotycznej. Koncert będzie formą świętowania odzyskania przez Polskę niepodległości.

Zapoczątkowuje pobieranie pliku