Idź do treści
Muzeum Kultury Ludowej w Węgorzewie

Wykopki u Sołtysa - Stulichy 2018

Wykopki u Sołtysa - Stulichy 2018 piątek, 14 września 2018 roku, godz. 17.00-20.00

Zapraszamy na tegoroczną edycję "Wykopków u sołtysa" organizowanych przez społeczność wiejską wsi Stulichy, Stulichańskie Stowarzyszenie Wspierania Sportów Konnych i Wodnych, Muzeum Kultury Ludowej w Węgorzewie i Parafię Rzymskokatolicką p.w. św. Apostołów Piotra i Pawła w Węgorzewie.

Miejsce imprezy: Stulichy, pole sołtysa Marcina Furtaka (skręcić w polną drogę za przystankiem autobusowym :) ).

W tym roku zbieramy ziemniaki za kopaczką konną!

Po zebraniu kartofli część przedsięwzięcia bardziej rozrywkowa: konkursy, między innymi wykopkowego siłacza, rzucanie bulwami do celu, przeciąganie liny. O zmroku tradycyjny wykład z prezentacją multimedialną na polu dra Jerzego Łapo.

Nie zabraknie także małego co nieco "na ząb", w tym roku gospodynie częstują rogalikami i babką ziemniaczaną. Na ognisku będzie można także upiec kiełbaskę, a w żarze ziemniaki.

Zapraszamy i małych i dużych! Impreza oczywiście bez biletów.


Zgoda na utrwalenie i wykorzystanie wizerunku

Muzeum Kultury Ludowej w Węgorzewie jako organizator przedsięwzięcia „Wykopki u Sołtysa. Stulichy 2018” informuje, iż wzięcie udziału w wydarzeniu w jakiejkolwiek formie (m. in. uczestnictwo w wystawie) i w jakimkolwiek miejscu (każde miejsce, w którym odbywa się jakakolwiek impreza związana z Muzeum Kultury Ludowej lub jej towarzysząca) oznacza jednoznaczne i dobrowolne wyrażenie zgody, w rozumieniu art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia RODO na utrwalenie i wykorzystanie wizerunku danej osoby jako uczestnika wymienionej na wstępie imprezy, w szczególności w postaci publikacji zdjęć danej osoby w materiałach informacyjnych i promocyjnych.

Otwiera wewnętrzny odsyłacz w aktualnym oknieInformacja o zasadach przetwarzania danych osobowych